Hlavní stránka Slogan
Čeština (Česká republika)

Agenturní zaměstnávání - žádné starosti s administrativou

Agenturní zaměstnávání, krátkodobé a dlouhodobé přidělení agenturních zaměstnanců, představuje jednou ze služeb, kterou nabízí naše personální agentura prostřednictvím personálního leasingu a temporary help. Principem agenturního zaměstnávání je dočasné přidělení zaměstnanců personální agentury k výkonu práce u jiného zaměstnavatele.

Respektujeme jak dlouhodobé, tak i krátkodobé zaměstnávání agenturních zaměstnanců, jsme schopni okamžitě reagovat na Vaši objednávku služby agenturní zaměstnávání. Díky flexibilnímu stavu kmenových zaměstnanců, a rozsáhlé databázi brigádníků po celé České republice personální agentura schopna zajistit Vaši měnicí se požadavky na počet zaměstnanců ve Vašim výrobním procesu způsobem agenturního zaměstnávání.

Výhody agenturních zaměstnanců oproti kmenovým pracovníkům

Flexibilně, levně, kvalitně, rychle a bez starosti s administrativou - to je všechno výhody které dostanete od personální agentury Europa Recruitment při zapůjčení našich agenturních zaměstnanců a když si objednáte službu agenturní zaměstnávání. Víte o tom že agenturní zaměstnanci mají větší pracovní nasazení, jsou spolehlivější a levnější než kmenoví pracovníci?

Proč agenturní zaměstnanci personální agentury Europa Workintense?

  • flexibilita agenturních zaměstnanců, jejich ochota pracovat;
  • nebudete mít žádné starosti s administrativou zaměstnávání pracovníků, veškeré formality zajistíme samostatně, včetně jednání s úřadem práce;
  • jedním z největších přínosu agenturního zaměstnávání je spolehlivost agenturních zaměstnanců i díky tomu že za jejich činnost ručí naše personální agentura.

Víme jak dosáhnout úspěchu protože:

  • správně motivujeme své agenturní zaměstnance, převážná část našich lidi je v našem zaměstnaneckém stavu už dlouhá létá.
  • personální agentura je úspěšná od 1993 roku a pořad se rozvije a získává zkušenosti a dovednosti ve svém oboru.
  • víme že když jsou spokojení naši zaměstnanci tedy je spokojen i náš zákazník.
  • pečlivě vybíráme uchazeče o zaměstnání, protože to je zálohem našeho úspěchu.
  • personální agentura má vlastní rozsáhlou sít náborových středisek.