Hlavní stránka Slogan
Čeština (Česká republika)

Najít zaměstnance Vám pomůže personální agentura

jak najít zaměstnancePersonální agentury disponují databázemi zájemců o práci, které personalisty pravidelně obnovovují a aktualizují. Některé poskytují přehled životopisů jako samostatnou službu a za jméno spolu s kontaktem na zájemce o práci agentura vyžaduje poplatek. V životopisech uchazečů můžete najít vzdělání, předešlou praxe, zkušenosti a dovednosti, a také co očekává kandidát od nového místa. Tak máte šance najít zaměstnance, který plní Vaši požadavky.

Na druhou stranu, pokud se snažíte najít zaměstnance takovým způsobem, můžete přijít do trapné situace, když kandidát uložil životopis o několik měsíců zpět a nyní už pracuje na jiném místě. Musíte si však zažádat u agentury datum vytvoření daného životopisu. Stejně tak je dobré, když personální agentura ručí, že telefon a e-mail na zájemce o práci je skutečný, nebo garantuje, že v případě, když životopis obsahuje zastaralou kontaktní informace, povolí si vybrat zdarma jiný životopis.

Stejně tak personální agentury nabízí pro zaměstnavatele možnost zveřejnit v příslušné sekce webových stránek agentury nabídku práce ve formě inzerátu s podrobným popisem požadavků a příležitosti. Uchazeči budou kontaktovat zodpovědného personalistu agentury, a on už řeší zda je uchazeč vhodný.

Posléze najít zaměstnance můžete ponechav celý náborový proces na konzultantech personální agentury, které díky rozsáhlým možnostem provedou první kolo výběru a představí Vám až uchazeče, kteří by měli splňovat Vaše představy. Druhé kolo selekce je na Vás – mezi několika uchazeče máte vybrat toho nejvhodnějšího.

 


Chcete se dozvědět jak personální agentura může najít zaměstnance pro Vás? Kontaktujte nás ještě dnes!

 

< Zpět do článků