Hlavní stránka Slogan
Čeština (Česká republika)

Dočasné přidělení, brigádníci na dočasnou výpomoc, nabídka služeb personální agentury

Dočasné přidělení – výhodné řešení pro Vas, kdy hledáte brigádníky. Jednoduché zapůjčení zaměstnanců agentury pro potřeby Vaše firmy. Brigádníci jsou přidělovaní na dočasnou výpomoc zaměstnavatelů. Dočasné přiděleni brigádníci vykonávají práci na Vašem pracovišti ale zůstávají v pracovněprávním vztahu s naší agenturou. Žádný problém s administrativou! Tuto sí zajistíme my. Nabízíme rozsáhlou databázi brigádníků, kterou neustále obnovujeme. Vybereme Vám dočasné zaměstnance – brigádníky na dočasnou výpomoc tak, aby co nejlépe odpovídali Vašim požadavkům.

Jak hledáme brigádníky

Kde hledat brigádníky? My odpovíme na Vašu otazku! Pokud hledáte kratkodobé nebo dlouhodobé brigádníky, zahajte spolupráci s naší společností. Personální agentura zajistí pro Vašu potřebu hledáme brigádníky kvalitní personál. Vaši objednávku hledáme brigádníky vyplníme v krátký termín. Doba dodání agenturních zaměstnanců, brigádníků – do 3 dnů, dělníků – 1 den, řemeslné profese – 3 dny.

Jsme schopni zajistit brigádníky na dočasnou výpomoc v průmyslově výrobě, v logistice a skladování, v potravinářské výrobě, pro sektor služeb a zdravotnictví.

Výhodou pro dočasné přidělení je to že při objednaní našich dočasných pracovníků - brigádníků vlastně my řešíme veškeré personální a mzdové záležitosti, jako uzavření dohody o dočasném přidělení zaměstnanců, výpočet a výplata mzdy, včetně příslušných daňových a pojistných odvodů.

Využijte rozsáhlou nabídku personálních služeb!

Pro personální agenturu Europa Workintense klient není jen zákazníkem, kterému poskytujeme služby personální agentury, ale také partnerem, kterému pomáháme dosáhnout stanovených cílů. Takový přístup vyžaduje rozsáhlou nabídků služeb, kde si zákazník může vybrat vhodné personální služby. Jednou z výhod objednání služby personální agentury je jejich komplexnost a komplementarita.

Naše personální agentura je sice zaměřená na dočasné přidělení, ale také se pečujeme o kvalitu jiných personálních služeb:

  • Personální leasing (dočasné přidělení zaměstnanců, temporary help, agenturní zaměstnanci, brigádnicí pro výrobní a logistické společnosti);
  • Outsourcing (realizace dílčích celku na základě smlouvy o dílo);
  • Recruitment (vyhledávání a výběr zaměstnanců do Vašeho kmenového stavu).

Při objednání našich služeb získáte partnera s:

  • dlouholetými zkušenostmi v realizaci zakázek různých stupňů složitosti;
  • sítí poboček pokrývájicích celé území České republiky;
  • odladěnými technologiemi vyhledávání a výběru zaměstnanců.

Personální agentura je aktivním členem veřejné databanky nabídek a poptávek pracovních příležitostí, www.workmarket.cz, což nám dává možnost využívat nejobsáhléjší databázi uchazečů o zaměstnání a brigádníků, po celé České republice.


Více o službách personální agentury se dozvíte v jednotlivých sekcích služeb. Vyberte personální službu která Vás zajímá!