Hlavní stránka Slogan
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Navštivte nově otevřený pracovní portál Aulinks

Portál Aulinks představuje společnou rozsáhlou databázi uchazečů o zaměstnání několika personálních agentur, jež obsahuje osobní a profesní údaje uchazečů o zaměstnání - údaje o kvalifikaci, získaných pracovních zkušenostech, vzdělání, praktických dovednostech apod.

 

Pro zaměstnavatele databáze uchazečů o zaměstnání Aulinks dává možnost rychle a efektivně vyhledat přesně ty zaměstnance, které potřebují, a to jak do trvalého pracovního poměru, tak i brigádníky, s potřebnou kvalifikací a praxí.

 

Pro uchazeče o zaměstnání registrace na portálu Aulinks nabízí spoustu příležitostí. Získáte možnost vyplnit dotazníku a vložit svůj životopis do elektronické databáze uchazečů, k níž budou mít přístup personální agentury a zaměstnavatele.

 

Na portálu Aulinks jsou soustředěny denně aktualizované pracovní nabídky několika personálních agentur. Pokud máte zájem o jakoukoliv nabídku práce, nemusíte se registrovat. Pokud tato pracovní nabídka splňuje vaše požadavky, můžete ihned na tuto nabídku reagovat vyplněním jednoduchého formuláře. Do formuláře můžete vložit i soubor se svým životopisem.

 

Registrujte se na portálu Aulinks ještě dnes a využíjte tak všechny výhody, které Aulinks nabízí!

 

< Zpět do článků